27.wrzesień.2010

Spotkanie z mieszkańcami Woli Filipowskiej

W dniu 26-09-2010 r. o godzinie 16.00 odbyło się spotkanie z mieszkańcami Woli Filipowskiej w którym uczestniczyło około 100 osób z udziałem sołtysa, burmistrza Gminy Krzeszowice, przedstawicieli Beneficjenta oraz Wykonawcy.
Podczas spotkania przybliżono mieszkańcom istotne informacje dotyczące Projektu pn. ” Zapewnienie prawidłowej gospodarki ściekowej na terenie aglomeracji Krzeszowice – dorzecze Rudawy” oraz przedstawiono harmonogram prac związanych z realizacją projektu.
Mieszkańcy zadawali pytania, na które starali się udzielać odpowiedzi: przedstawiciel Wykonawcy – Kierownik Budowy Pan Grzegorz Kraska oraz Prezes Spółki Wodociągi i Kanalizacja Krzeszowice Pan Henryk Skotniczny.
Wykonawca zobowiązał się do wzięcia pod uwagę sugestii sołtysa Pana Adama Godynia dotyczącej kolejności zadań realizowanych na poszczególnych ulicach tak, aby nie wstrzymywać planowanych zadań i tym samym nie utrudniać płynności realizacji projektu.

W wyniku realizacji projektu w miejscowości Wola Filipowska powstanie ok. 22 kilometry sieci kanalizacyjnej, 4 przepompownie sieciowe oraz 7 przepompowni przydomowych.

Ostatnie aktualności

casino siteleri