21 września 2010

Spotkanie z mieszkańcami Filipowic oraz Miękini Stawiska

W dniu 19 -09-2010r o godzinie 14.00 w Wiejskim Domu Kultury w Filipowicach odbyło się czwarte już spotkanie z mieszkańcami w związku z realizacją projektu pn.„Zapewnienie prawidłowej gospodarki ściekowej na terenie aglomeracji Krzeszowice – dorzecze Rudawy”. Na spotkanie przybyło około 80 mieszkańców Filipowic oraz Miękini Stawiska . Ponadto w spotkaniu uczestniczył Burmistrz Gminy Krzeszowice, Sołtysi Filipowic i Miękini, przedstawiciele beneficjenta, inżyniera kontraktu oraz wykonawcy.

W trakcie spotkania Inżynier Kontraktu przybliżył mieszkańcom swoją rolę jaką pełni podczas realizowanego projektu, natomiast przedstawiciel wykonawcy firmy TAD-BUD omówił harmonogram realizacji projektu i zakres prac.
Mieszkańcy mieli możliwość zadawania pytań, na które uzyskiwali wyczerpujące odpowiedzi.
Dzięki realizacji projektu w miejscowości Filipowice powstanie 31,6 kilometrów sieci kanalizacyjnej oraz 1 pompownia ścieków, natomiast w miejscowości Miękinia Stawiska powstanie 2,9 kilometry sieci kanalizacyjnej.
Główny kolektor Miękini Stawiska będzie włączony do kolektora w miejscowości Filipowice w związku z tym dla mieszkańców obu miejscowości zorganizowane zostało jedno spotkanie informacyjne.
W najbliższą niedzielę tj. 26-09-2010 na godzinę 16,00 zapraszamy wszystkich mieszkańców
Woli Filipowskiej na spotkanie dotyczące realizowanego projektu.

Ostatnie aktualności

casino siteleri