5 lutego 2021

PODŁĄCZ SIĘ DO KANALIZACJI (Zalas, Sanka, Frywałd)

Wodociągi i Kanalizacja Krzeszowice Spółka z o.o. przypomina mieszkańcom Zalasu, Sanki oraz Frywałdu o obowiązku podłączenia do kanalizacji sanitarnej. Informujemy, że właściciele nieruchomości objętych projektem budowy kanalizacji w miejscowości ZALAS, SANKA oraz części FRYWAŁDU (tj. obiekty położone wzdłuż drogi łączącej Frywałd z Sanką w kierunku szkoły podstawowej w Sance) oraz inni z tego rejonu zainteresowani podłączeniem do nowo wybudowanej sieci, winni złożyć wniosek o wydanie warunków technicznych na podłączenie nieruchomości do kanalizacji (Wniosek o wydanie warunków technicznych – kanalizacja Frywałd Sanka  oraz Wniosek o wydanie warunków technicznych – kanalizacja Zalas  Sanka).

Wnioski dostępne są tutaj: https://wikkrzeszowice.pl/biuro-obslugi-klienta/druki-i-formularze/ .

Wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców w zakresie wywiązania się  z obowiązku podłączenia do kanalizacji sanitarnej Spółka przygotowała ofertę swoich usług  w zakresie  budowy podłączeń kanalizacyjnych. Oferta obejmuje bezpłatne wykonanie kosztorysu wyceniającego usługę w konkurencyjnych cenach oraz korzystny system ratalny dla dogodnej spłaty kosztów wykonania usługi.

W celu skorzystania z usług Spółki w przedmiotowej sprawie należy skontaktować się  z Działem Techniczno-Dokumentacyjnym, nr telefonu 12 282 13 20, wew. 522, e-mail dt@wikkrzeszowice.pl.

Zabronione jest bez wiedzy i zgody Spółki Wodociągi i Kanalizacja Krzeszowice wykonywanie włączeń do sieci kanalizacji sanitarnej oraz oprowadzanie ścieków.

Ostatnie aktualności

casino siteleri