Konkurs plastyczny „Od małego jestem – Eko”

Uroczyste wręczenie nagród »

W dniu 26 czerwca 2014 r. w siedzibie spółki Wodociągi i Kanalizacja Krzeszowice odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego pt. „Od małego jestem – Eko” zorganizowanego w zakresie informacji i promocji w ramach projektu pn. „Zapewnienie prawidłowej gospodarki sanitarnej na terenie aglomeracji Krzeszowice – dorzecze Rudawy” dla dzieci przedszkolnych oraz dzieci z klas I-III szkół podstawowych z terenu Gminy Krzeszowice.

 


Wyniki konkursu »

25 czerwca 2014 r. w siedzibie spółki odbyło się spotkanie komisji rozstrzygającej konkurs plastyczny pt. „Od małego jestem – Eko” realizowanego w zakresie informacji i promocji w ramach projektu pn. „Zapewnienie prawidłowej gospodarki sanitarnej na terenie aglomeracji Krzeszowice – dorzecze Rudawy”. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu.


Zaproszenie do konkursu »

Zarząd Spółki Wodociągi i Kanalizacja Krzeszowice sp. z o.o. zaprasza do udziału w Konkursie plastycznym pt. „Od małego jestem – Eko”, dzieci uczęszczające do placówek przedszkolnych oraz szkół podstawowych klas I –III z terenu Gminy Krzeszowice.
Konkurs współfinansowany jest przez Zarząd Spółki Wodociągi i Kanalizacja Krzeszowice oraz przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko.

casino siteleri